Kurumsal | Kalite Politikası

“FEKO ailesi olarak, değişen ve gelişen müşteri isteklerini, beklentilerine uygun ürün ve hizmet sunarak karşılamak ve aşmak; sistematik bir sürekli iyileştirme felsefesini çalışanların işbirliği ile geliştirmek; çalışanların güvenini ve memnuniyetini sağlamak; şirket karlılığımızı arttırmak kalite politikamızdır.”

FEKO sızdırmazlık ürünleri ve rulmanlarıyla güvenilir ve tercih edilen marka olmasını, yürüttüğü ve sürekli geliştirdiği kalite politikasına borçludur.


MÜŞTERI ÖNCELİĞİ - FEKO; standart olarak sunduğu ve sürekli geliştirdiği kalitesi, güvenilir fiyat politikası, hızlı ürün teslim edebilme becerisi, müşterisi ile işbirliği içinde sunduğu teknik çözümleri ile müşteri sadakatini sağlayan güvenilir bir firmadır.

SÜREKLİ İYİLEŞTİRME - FEKO sürekli iyileştirme felsefesini çalışanlarının işbirliği ile yaşatarak müşteri ve tedarikçilerine sürükleyici bir etki yaratmayı kendisine vizyon edinmiştir. Sürekli iyileştirme öngörüsü ile tedarikçisini peşinden çekmeyi, müşterisine de itici güç sağlayarak katma değer sunmayı sürdürmektedir.

ÇALIŞAN MEMNUNİYETİ- Bir aile firması olan FEKO, çalışanlarının her birini ailenin bir üyesi olarak benimsemekte ve kendi parçası olarak görmektedir. Başarının istikrarlı bir biçimde sürdürülebilmesinin ancak çalışanları ile karşılıklı güven ortamı ile gerçekleşebileceğine inanmaktadır. Bu yüzden çalışan memnuniyetini sürekli ölçmekte ve arttırmaktadır.

  • Tüm Hakkı Saklıdır © 2015 - 2022 / FEKO Yağ Keçeleri