Kurumsal | Hakkımızda

Feko Makine Yedek Parça San. Ve Tic. Ltd. Şti. yağ keçeleri üretmek amacıyla 1972 yılında İzmir’de kuruldu. Günümüzde Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde modern üretim tesisinde müşterilerine sürekli geliştirdiği kalite performansıyla hizmet vermektedir. 50 yıllık bilgi ve teknoloji birikiminin ürünü olan Feko Yağ Keçeleri, sızdırmazlık elemanları alanında vazgeçilmez bir markadır.

Otomotiv, Endüstriyel, Tarım, Savunma Sanayi ve diğer sanayi kolları için yağ keçeleri üretiminde kalitesiyle lider olan Feko 10.000 çeşidi aşmış ürün gamıyla Türkiye, Avrupa, Ortadoğu ve Amerika sanayisinin sızdırmazlık elemanı ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaktadır. Feko Yağ Keçeleri TSE’nin TS ISO 6194 Döner Milli Dudak Tipli Sızdırmazlık Elemanları uygunluk standardına sahiptir. Feko standart üretiminin yanı sıra, müşterilerinin isteğine özel ürün tasarlama ve geliştirme yeteneğini, uzman teknik kadrosuyla sürdürmektedir.

Feko uyguladığı Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001:2015 ve Otomotiv Kalite Yönetim Sistemi ISO/TS 16949:2009 ile kurumsal yapısını sürekli geliştirmekte, müşteri memnuniyeti merkezli çalışma prensibiyle her daim ürün ve hizmet kalitesini yukarıya çıkarmaktadır.

Feko, başarısını her geçen gün daha ileriye çıkarmasına katkıda bulunan değerli müşterileri, tedarikçileri ve uzman kadrosuna teşekkür eder.

1972’den bugüne ve geleceğe daima birlikte gelişerek büyümeye...

  • Tüm Hakkı Saklıdır © 2015 - 2022 / FEKO Yağ Keçeleri