Kurumsal | Hakkımızda

Feko Makina Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., Sayın Gani BALTALI tarafından 1972 yılında İzmir, 1. Sanayi Sitesi’nde döner mil keçesi üretmek amacı ile kurulmuştur. 1988 yılında üretim hattını genişleterek ürün çeşitlerine rulmanı da katmıştır. 1998 yılında 7000 m2 lik açık alana sahip  Kemalpaşa’daki modern binasına yerleşmiştir. Günümüzde 4000’i aşkın sızdırmazlık elemanı yanında; dingil, debriyaj, direksiyon ve özel tip rulmanların üretimini Kemalpaşa'daki 5000 m2 lik kapalı alanda sürdürmektedir.

Feko'nun birinci önceliği müşteri memnuniyeti olduğundan; bu önceliğini gerçekleştirmek için kalite, teslimat hızı, fiyat, performans ve mühendislik hizmetleri ile sunduğu çözümlerde sürekli olarak mükemmelliğe ulaşmayı kendine ilke edinmiştir. Bu çalışmalarının ürünü olarak Feko, 40 yılı aşkın süredir sunduğu ürün ve hizmetler ile müşterilerinin takdirini “kalitesiyle lider firma!” olarak kazanmıştır. Müşterilerinden aldığı güçlü destek ile bu özelliğini dünya çapına yaygınlaştırmayı hedeflemektedir.

Çalışanlarına güvenli bir çalışma ortamı yaratabilmek için iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili çalışmaları kararlı ve azimli bir şekilde sürdürmektedir. Ayrıca gelecek nesillere temiz bir çevre bırakabilmek adına sürdürülebilirlik felsefesi ile hareket etmekte, kuruluşun tüm kademelerinde çevre bilincini oluşturmaktadır.

Tüm Hakkı Saklıdır © 2015 - FEKO Yağ Keçeleri
Tasarım & Uygulama: Aynur Uğurlu